Yelken Bayrak Esnek & Dayanıklı

Yelken Bayrak Esnek & Dayanıklı olarak Firmamız tarafından üretilen, özellikle dış mekân çalışmalarında ve tanıtımlarında tercih edilen yelken bayrak, esnek ve dayanıklı yapısı ile güven vermektedir. Dışarıdaki yağmur, kar, rüzgar gibi tabiat olaylarına dayanıklı olması itibariyle uzun yıllar kullanabilen ürünlerden biridir. Yolda yürüyen potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek amacıyla özenle hazırlanan yelken bayraklar, tek tipte üretildiği gibi aynı müşteri için birden fazla görsellikte de üretilebilmektedir.

Talep ettiğiniz yelken bayrağın üzerinde yer almasını istediğiniz firma bilgilerini, amblemleri, logoları veya sloganları belirtmeniz yeterli. Sizden bilgileri alan tasarım ve üretim departmanımız hızlı bir şekilde talebinizi yerine getirmektedir. Firmamız ile başlayacağınız ön görüşmelerde profesyonel kurumsal kimliğimizle tanışacaksınız ve memnun ayrılacaksınız.

ış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlarda da kullanılabilen yelken bayraklar, kurumsal kimliğinizi ve marka değerinizi en iyi şekilde temsil eden tanıtım ve reklam araçlarından biridir. Geçici reklam türlerinden ziyade kalıcı olması, dayanıklı olması ve dikkat çekici olması itibariyle, ayırdığınız reklam bütçenizin karşılığını tam anlamıyla almaktasınız.

Yelken Bayrak Ölçüleri

Dış alanlarda uzun süre sabit kalan yelken bayrak ölçüleri incelendiğinde en fazla talep edilen ebatlar; 65×210 cm, 75×300 cm ve 85×400 cm olan boyutlarıdır. Uzun olmasının sebebi dışarıda kullanılması ve tavan sınırlaması olmamasıdır. Rüzgarla birlikte 360 derece hareket etme esnekliğine sahip olduğu için marka isminiz, logonuz veya sloganınız sürekli müşterilerin gözü önünde olmaktadır. Takılma, sökülme, yıpranma veya solma gibi problemleri olmadığı için sabitlediğiniz yerde yıllarca reklamınızı yapabilmektedir.

İstediğiniz ölçülerde ürettiğimiz yelken bayrakları özel montaj ayağına, kuma, toprağa veya çimenlere monte edebilirsiniz. Montaj kısmında teknik servisimizden yardım alabilir, yelken bayrağınızı yıllarca dayanıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Boyu uzun, eni boyundan dar olan yeken bayraklar, kaldırdığınızda fazla yer kaplamamaktadır. Tüm yelken bayraklarınızı küçük bir bölgede muhafaza edebilmektesiniz.

Yelken Bayrak Fiyatları

Fuarlarda veya showroomlarda da en çok tercih edilen bayraklardan olan yelken bayrak fiyatları konusunda en cazip miktarları ve ödeme kolaylıklarını sizlere sunmaktayız. Açılışlarınızda ve sonraki ticari döneminizde sürekli olarak yol kenarında, geçenlerin dikkatini çekecek şekilde monte edilebilen yelken bayraklar, bu özelliği nedeniyle çok tercih edilen dış mekan ürünlerimiz arasındadır.

Sektörde plaj bayrağı olarak bilinen yelken bayraklar firmamız tarafından en üst kalitede üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır. Teslimattan önce kalite standartlarına uygunluğu firmamız uzmanlarınca kontrol edilmekte ve öyle teslim edilmektedir. Sizlere sunduğumuz kampanyalar ve indirimlerden faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli.

Temizliği de bakımı da kolay olan yelken bayrakların dijital baskı yöntemiyle üretilmiş olması solmasını ve yıpranmasını engellemektedir.

Yelken Bayrak İmalatı

Fiberglas malzeme veya alüminyum malzemeden üretilebilen yelken bayraklar dayanıklı olduğu kadar hafif ve taşınması kolay ürünlerdir. Yer değişikliği istendiğinde çekilerek kolay bir şekilde kaydırılabilir. Yere sabitlendiği dubalar aynı standartlarda olduğundan yelken bayrakları birbirleri arasında sadece bayrakları sökerek, dubalara dokunmadan yer değiştirebilirsiniz.

Dijital sublimasyon baskı yöntemi ile üretildiği için bayrak kumaşının her iki yanı da görülebilecek kadar şeffaf özellik taşımaktadır. Bayrak bölgesine verdiğiniz tüm reklamlar ve tanıtımlar amacına hizmet etmektedir. Alt kısmını değiştirerek istediğiniz zaman iç mekana da uyarlayabilirsiniz. Raşel kumaş kullanılarak yapılan üretim sayesinde her iki yanı da göründüğü için müşterilerinizi okuması ve dikkatlerini çekmesi açısından son derece uygundur.

Dış mekanların vazgeçilmez bayrak tercihleri arasında yer alan yelken bayrak siparişini, firmamıza iletişim bölümünden ulaşarak oluşturabilirsiniz. Sektörde yıllardır verdiği hizmetler ile güvenilir firmalar arasına ismini yazdırmış olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.