Ülke Bayrakları Bayrağı

Ülke Bayrakları bayrağı üretimi yapan şirketimiz gönder, masa, kırlangıç & makam ülke bayrağı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Dünya genelinde birçok ülke bayrağı olmasının yanı sıra bayrak imalatçısı olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Her ülkenin kendi bayrağına ait konumu olması ile tarih ve sembolleri de son derece önemlidir.

203 adet ülke isimleri ve bayrak sembolleri yer almaktadırKurumumuz istenilen ölçülerde her ebatta sizlere ülkebayrakları ürününü sunmasının yanı sıra otelleryurtdışı bayrakları ve birçok özel sektörde kullanım işlemlerigerçekleştirilmektedirProfesyonel ve özel makine ile kullanılan kumaş kalitesi ile bayraklardan dileğiniz zamansipariş verebilirsiniz.

Günlük yaşantımızda yabancı konsolosluklar önünde bulunan ülke bayrakları parlak ve dik durmaktadırSizlere ülkebayrakları fiyatları konusunda yardımcı olan kurumumuz aynı kumaş kalitesinde ürünlerini sunmaktadırElçiliklereistenilen ölçülerde bayrak gönderimleri yapılırken % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktadırÜlkelerin geçmiştarihlerini yansıtan bayraklar bütün ulusal değerleri de barındırmaktadırKurumumuz sizlere ülke bayrak fiyatlarıkonusunda piyasanın en uygun fiyatı sunmasının yanı sıra 1.sınıf kaliteyi de sizlerin ayağınıza getirmiştirÜlkebayrakları üretiminde titizlik ile çalışmanın yanı sıra tüm ülke bayrak üretimleri teslimatta söylenen gün ve zamaniçerisinde sizlere teslim edilmektedir.  Bayraklar Dünyasında güven ile bayrak üretimlerini satın alabileceğiniz gibidiğer bayrak üretimleri konusunda da iletişim adreslerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Ülke bayraklarıbir ülkenin en önemli sembolü olarak görülmektedir. Her ülke bayrağından farklı ve değişik sembolismi olmasının yanı sıra o ülkenin siyasikültürel ve tarihsel anlamını da ifade etmektedir.  Bu yüzden dolayı sizlereülke bayrakları konusunda parlak görünüşlü ürün üretmemizin yanı sıra soğuk kış şartlarında bayrağınızınparlaklığını ilk günkü gibi olacaktırBayraklarda herhangi bir bozulma veya solma ile akma olmayacağı gibi her geçen günde kalitesini artırmaya devam edecektirStandart ölçülerde üretimlerimizin olması canlı renklerkullanılmasına olanak sağlanmaktadırÜlke bayrak fiyatları konusunda kurumumuzdan fiyat almanız ve siparişvermenizden itibaren ilk günkü gibi aynı şekilde bayrak ürünlerinizi almış olacaksınız.

Bayraklar dünyası olarak 30 yıllık piyasa tecrübemiz sayesinde ülke bayraklarında her türlü alanda sizlere uygunolarak bayrak üretimlerini gerçekleştirmektedirSizlerin almış olduğunuz ürünlerde ücretsiz kargo seçeneğisunmanın yanı sıra satış öncesi ve sonrası da her türlü desteği sizlere sağlamaktadırBayrak modellerine standartölçülere sadık kalarak uygulanan işlemlerde hiçbir şekilde bayrakta oynama yapılmamaktadırBayrak sektöründetaleplerin gelmesi halinde kaliteli üretimlerini yapan kurumumuz aynı zamanda uygun üretim tesisi sayesindeistemiş olduğunuz ölçülerde yapabilirsiniz.  Ülke bayrakları satışı genelde 15*22,5 cm uzunluğundan başlaması ile1000×1500 cm uzunluk ölçülerinde bulunmaktadır. Ülke bayraklarında dış ve iç mekan kullanıma uygun olaraküretilmesi ile küf tutmaz. Aynı zamanda güneş ve ısıya hassasiyetli olduğu gibi takviye dikişler ile desteklidir. İsteğiniz üzere dilerseniz makine veya elde bayrağınızı yıkayabilirsiniz.

Ülke bayrakları olarak birçok farklı türü bulunmaktadır. Masa tipi ülke bayrakları, sopalı ülke bayrakları ve özel makam ülke bayrakları gibi çeşitlendirmek mümkündür.  Dilemiş olduğunuz ülke bayrağı konusunda firma yetkilerimizden mutlaka ön bilgi isteyiniz. Ülke bayrakları aynı zamanda kullanım şekli konusunda birçok alternatiflere de sahiptir. Resmi vergi dairelerinde mutlaka o ülkeye ait bayrak olmak zorundadır.  Okullar ve hastanelerde genelde ülke bayrakları daha çok kullanılması gereklidir. Okullarda kullanılan bayraklar okula başlayan çocukların tarihini öğrenmesi ve ayrıca bayrağının önemine sahip çıkması için direklere asılmaktadır.

ÖZELLİKLER

Malzeme : Saten,alpaka,raşel

Baskı : Dijital,serigraf,transfer

Kullanılan ölçüler : 15×22,5-30×45-50 x75-70×105-100×150 cm